Frigidaire Orjinal Yedek Parça

FRIGIDAIRE ORJİNAL YEDEK PARÇA

Sayın müşterimiz;

Frigidaire orjinal yedek parçalar hakkında sizlere bazı hatırlatmalarımız olacak.

Frigidaire,white westinghouse,gibson,kelvinator markalarına ait orjinal yedek parça kullanarak,cihazlarınızın bakımlarını ve onarımlarını yapmaktayız.Bir frigidaire,white-westinghouse,Gibson,Kelvinator ürüne ait orijinal ve hakiki yedek parça,yan sanayi üretimi olan parçalara göre daha uzun ömürlü ve daha kalitelidir.

Frigidaire,white westinghouse,gibson ve kelvinator markalı Cihazlarınızı uzun yllar güvenli kullanmak için,mutlaka orjinal yedek parça temin ediniz.İrtibata geçmiş olduğunuz Frigidaire ,white-westinghouse Yetkili Servisine,kullanılan yedek parçanın,orijinal yedek parça olup,olmadığını Mutlaka sorunuz.

Firmamız değiştirmiş olduğu Frigidaire,white-westinghouse orijinal yedek parçalara 1 yıl Garanti vermektedir.Buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,klima,fırın,çöp öğütücü orjinal yedek parçalarını servisimizden alabilirsiniz.

Frigidaire ,white-westinghouse,Gibson,Kelvinator buzdolabı ve klima kompresörü değişimlerinde 2 yıl Garanti vermektedir.Frigidaire yetkili servisi,westinghouse yetkili servisi,gibson yetkili servisi,kelvinator yetkili servisi servis ihtiyacı duyduğunuzda daima hizmetinizdedir.

FRIGIDAIRE ORJİNAL YEDEK PARÇA KULLANIN,CİHAZINIZIN ÖMRÜNÜ UZATIN.

Frigidaire orjinal yedek parça,white westinghouse orjinal yedek parça,gibson orjinal yedek parça,kelvinator orjinal yedek parça...

 
Top