Frigidaire Önemli Açıklama

 FRIGIDAIRE ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Sayın müşterimiz;

internet sitelerindeki Frigidaire,white-westinghouse,Gibson,Kelvinator Yetkisiz ve korsan servislere DİKKAT EDİNİZ.

444 .. ..   telefon numarası ile başlayan ilan ve web sitelerinde Frigidaire,white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator markalarının adını kullanan Yetkisiz ve korsan servisler,sizleri kandırmaya yönelik ilanlar vermektedirler.Şöyle ki;Korsan servisler, frigidaire white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator markalarına ilçe ve semt isimleri ekleyerek ilanlar vermektedirler.

Bu tür servislerin iletişim bölümlerinde adresleri dahi YOKTUR.Böyle web sitelerine ve ilanlara kesinlikle İTİBAR ETMEYİNİZ.

İrtibata geçtiğiniz servislere Frigidaire,white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator yetkili servisi olup olmadığını MUTLAKA SORUNUZ.

 Firmamız,25 yıldır white-westinghouse,Frigidaire ve Gibson YETKİLİ SERVİSİDİR.Bilindiği gibi Frigidaire,white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator ürünleri A.B.D de üeritilen kaliteli ve değerli ürünlerdir.

 Zira son zamanlarda Frigidaire,white-westinghouse ve Gibson yetkili servisi gibi davranıp fakat Frigidaire,white-westinghouse ve Gibson yetkili servisi olmayan şahıs ve kurumların,siz değerli Frigidaire,white-westinghouse ve Gibson müşterilerimizi üzdüğü,sorunlar yaşattıkları ve çeşitli problemlere sebep oldukları görülmüştür.

Bu gibi şahıs ve kurumlar,Frigidaire,white-westinghouse ve Gibson marka cihazlarınıza yüksek ücretlerle takmış oldukları,orjinal olmayan yedek parçalarla,Frigidaire,white-westinghouse ve Gibson marka cihazlarınıza tamiri mümkün olmayan zararlar vermektedirler.

Böyle üzücü ve hoş olmayan durumlara meydan vermemek için Frigidaire,White-Westinghouse ve Gibson Yetkili Servisi olan,SERVİSİMİZİ ARAYINIZ.

 Frigidaire,white-westinghouse,ve Gibson markalı cihazlarınızda değiştirilen parçalar 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.Frigidaire,White-westinghouse ve Gibson Buzdolabı ve klima kompresör değşimlerinde 2 yıllık GARANTİ uygulanmaktadır.

Basit sorunlarınızı www.frigidaireyetkiliservisi.com isimli internet sitemizi ziyaret ederek giderebilirsiniz.Başta Anadolu yakası olmak üzere İstanbul`un tüm ilçe semtlerine servis hizmetimiz vardır.

 Frigidaire yetkli servisi,İstanbul Ataşehir'de hizmet vermekmedir.İstanbul'un herhangi bir semtinde ya da ilçesinde başka şubemiz yoktur.Firmamızın adını kullanarak sizlere hizmet vermeye kalkışan kişi ve kurumlara itibar etmeyiniz !

 Frigidaire yetkili servis,frigidaire yetkili servisi,frigidaire servis,frigidaire servisi,frigidaire Türkiye,frigidaire servis merkezi,frigidaire önemli açıklama,frigidaire yetkili servis merkezi,frigidaire Ataşehir,Frigidaire İstanbul,Frigidaire Türkiye

 TEL : 0216 572 44 77 - 0532 500 95 54

Top